M

O mnie

O mnie to chyba najtrudniejsza zakładka jaką uzupełnia się na blogu. Bardzo często autor nie wie co o sobie napisać. Jak wybrać fragment swojego życia, który będzie interesujący dla potencjalnych czytelników...

A zatem co można powiedzieć o autorce tego bloga... Ma na imię Agata i jest niespełna 30-letnią singielką, choć nasze prababcie powiedziałby, że w tym wieku kobieta to już stara panna... Na szczęście czasy się zmieniają, a także postrzeganie kobiet przez pryzmat małżeństwa.

Agata jest osobą, która kocha pisanie od zawsze, jako mała dziewczynka spisywała pierwsze historie w zwykłych szkolnych zeszytach. Potem nadeszła era internetu i pojawiły się blogi... Agata była zachwycona możliwościami jakie daje internet. Na początku zaczytywała się w blogach prowadzonych przez innych. Potem postanowiła założyć własnego. Niestety umarł śmiercią naturalną po zaledwie kilkunastu wpisach... Potem były kolejne, ich żywot trwał dłużej lub krócej.

Aż wreszcie Agata dojrzała i dowiedziała się, o czym chce naprawdę pisać. Ten blog miał się stać jej własnym zakątkiem w Internecie... Ale oczywiście nie samym słowem żyje człowiek. Pisanie to nie jedyne zainteresowanie autorki bloga. Kocha też psy i konie. Od czasów nastoletnich jeździ konno, choć na tą ostatnią pasję niestety brakuje jej czasu. Oprócz tego jest wolontariuszką w lokalnym schronisku. Wyprowadza psy na spacer i aktywnie szuka im nowych, kochających domów. Zawsze się bardzo cieszy, gdy któryś z jej podopiecznych znajdzie odpowiednich opiekunów. Ale wie też, że będzie tęsknić za swoimi ulubieńcami. Na blogu czasami opisuje ich losy.